افزونه فایرفاکس

10 افزونه کارآمد فایرفاکس

امروز می خوام افزونه های فایرفاکس را برای شما معرفی کنم. افزونه ها نوعی نرم افزار جانبی هستند که برای نرم افزار مادر قابلیت هایی می دهند. برای نصب افزونه ها در فایرفاکس کافیست از منو روی Add-one کلیک کنید و در صفحه باز شده، در قسمت جستجو افزونه خود را جستجو کنید. و بعد از یافتن افزونه مورد نظر آن را نصب کنید.

افزونه های پرکاربرد فایرفاکس

اولین افزونه ای که میخوام براتون معرفی کنم افزونه tinEye Reverse image search است. هنگامی که شما از صفحات وب یک عکسی با اندازه و رزولوشن کم پیدا میکنید حتما می خواهید هکس با کیفیت همان عکس را داشته باشید . شما به کمک این افزونه میتونید در وب دنبال ورژن باکیفیت عکس های کم کیفیت بگردید.

دومین افزونه measurelt است که شما به کمک این افزونه میتونید اندازه های هر چیزی که در وب میبینید رو داشته باشید. این افزونه بیشتر به درد طراحان وب می خورد.

سومین افزونه firebug است . شما به کمک این افزونه میتونید کدهای وب سایت را به اسانی مشاهده کنید. برای آموزش تکمیلی کلیک کنید

چهارمین افزونه Gmail Notifier است شما از طریق این افزونه میتونید هنگام آمدن ایمیل به جیمیلتان از طریق این افزونه آگاه شوید

پنجمین افزونه Google Translator for Firefox است. دیگر نیاز نیست برای ترجمه متن به گوگل ترنسلیتور بروید. با این افزونه شما میتوانید در همان صفحه متن خود را ترجمه کنید.

ششمین افزونه ViewMarks است شما به کمک این افزونه میتونید بوکمارک های خودتون رو به صورت تصویری ویرایش کنید

هفتمین افزونه Capture & Print است. شما میتونین با این افزونه قسمتی از صفحه رو پرینت کنید

هشتمین افزونه ScrapBook است. شما به کمک این افزونه میتونید تمامی صفحات وب سایت رو ذخیره کنید

نهمین افزونه Adblock Plus است.این افزونه از باز شدن صفحات تبلیغاتی در وب جلوگیری میکند

و آخرین افزونه SEOquake است. شما به کمک این افزونه میتونید پیج رنک، صفحات ایندکس شده و … را برای هر وب سایت ببینید.

امیدوارم از افزونه های معرفی شده استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.