یادگیری فریم ورک پی اچ پی

یادگیری کدام فریم ورک پی اچ پی راحت تر است؟

یادگیری کدام فریم ورک پی اچ پی راحت تر است؟

همانطور که می دانید تا وقتی که یک برنامه نویس وب به صورت کامل یک فریم ورک پی اچ پی را بلد نیست نمی توان گفت که برنامه نویس وب سایت است!

فرم ورک چه کمکی به ما می کند؟

  1. سرعت کد نویسی شما را افزایش می دهد
  2. کدهای شما را خواناتر می کند
  3. امنیت را به کدهای شما بازمی گرداند
  4. برنامه شما را لایه بندی می کند
  5. کار گروهی را مقدور می سازد
  6. و بسیار از کارهای دیگر که در برنامه نویسی به صورت pure زمان زیادی را برای پیاده سازی آن نیاز داریم

پی اچ پی دارای فریم ورک های بسیار زیادی است که هر کدام دارای نقاط ضعف و قدرت متفاوتی هستند و هر کدام در یک بخش به نسبت فریم ورک های دیگر چربش دارند ولی در این نوشته ما قصد مقایسه بین فریم ورک ها را نداریم بلکه می خواهیم راحتترین و کارآمدترین فریم ورک را به شما پیشنهاد دهیم!

برای شروع ابندا باید از خود بپرسید که برای چه کاری می خواهم فریم ورک یاد بگیریم؟آیا می خواهم صرفا یک وب سایت خاص را با آن برنامه نویسی کنم و الزاما در پروژه های دیگر به آن نیاز نخواهم داشت و یا اینکه قصدتان از یادگیری آن ورود به بازار کار برنامه نویسی است!

laravelفریم ورک

در مورد اول باید ابتدا شما محور پروژه خود را بسنجید و بدانید که پروژه شما بیشتر محوریت ارتباط جمعی دارد و یا محور خدماتی و یا سایر امور!

شما بسته به نیاز خودتان یک فریم ورک را انتخاب می کنید که جوابگوی کار شما باشد و در این بین نباید فقط به راحتی کار فکر کنید!

در مورد دوم که شما می خواهید با یادگیری فریم ورک پی اچ پی وارد بازار کار برنامه نویسی شوید کار ما برای راهنمایی شما راحتتر خواهد بود به این صورت که شما نیاز به فریم ورکی دارید که هم دارای زمان یادگیری پایین باشد و هم اینکه بعد از یادگیری بتوانید از آن استفاده مالی بکنید به این جهت من می توانم فریم ورک لاراول را به شما پیشنهاد بدهم

فریم ورک لاراول یکی از فریم ورک های پرکاربرد و بسیار محبوب پی اچ پی است این فریم ورک به دلیل خوانایی بالای کدها و سهولت یادگیری در بین برنامه نویسان تازه کار و حتی برنامه نویسان کهنه کار بسیار محبوب شده است اگر به نمودار رشد این فریم ورک نگاهی بکنید خواهید دید که این فریم ورک مانند گیاه رشد می کند و اصلا قابل مقایسه با سایر فریم ورک های پی اچ پی نیست!

پی اج پی mvc

اصولی که شما در این فریم ورک به آن پایبند خواهید بود بسیار کم هستند و اگر با برنامه نویسی mvc آشنایی داشته باشید کارتان بسیار راحتتر خواهد بود و اگر یک برنامه نویسی حرفه ای پی اچ پی باشید می توانید در عرض یک ماه یک برنامه نویس خوب لاراول هم باشید!

توجه داشته باشید که برای تسلط بر فریم ورک لاراول حتما باید با مباحث کلاس ها در پی اچ پی و همچنین ارتباطات در جداول آشنایی کامل داشته باشید در غیر این صورت یادگیری شما زمانبر خواهد شد اگر با کلاس ها و مفاحیم وابسته با آن آشنایی ندارید عجله نکنید بهتر است چند روز وقت خود را بر روی یادگیری کلاس ها متمرکز کنید و بعد به سراغ فریم ورک محبوب لاراول بروید!

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.