پروژه های Fuel php رسا دیتا

پروژه های Fuel php رسا دیتا

پروژه های Fuel php رسا دیتا

در این قسمت می خواهیم چند مورد از پروژه هایی که شرکت طراحی سایت رسا دیتا با Fuel php طراحی کرده است را لیست نمایید!

برای دیدن موضوعات بیشتر در زمینه php fuel می توانید به دسته بندی آموزش Fuel php مراجعه کنید.

۱- پروژه وب سایت اینستاگرام بات :

وب سایت اینستاگرام بات با Fuel Php طراحی شده است این وب سایت همانطور که از نام آن پیداست یک ربات اینستاگرامی است که شما در آن ثبت نام می کنید و  بعد از اضافه کردن اکانت خود وب سایت را استارت می کنید! وب سایت با توجه به کارهایی که از آن خواسته اید ( لایک ، کامنت ، فالو و ..) برای شما تبلیغات انجام داده و لایک و کامنت و فالو جذب می کند!

نمونه وب سایت های طراحی شده با فوئل پی اچ پی

در این وب سایت شما می توانید از طریق نقشه محدوده ای را انتخاب کنید تا این وب سایت فقط عملیات خواسته شده شما را فقط بر روی همان محدوده انجام دهد البته قابلیت های دیگری هم در این نرم افزار تحت وب وجود دارد مانند لایک و کامنت و فالو از طریق تگ ها و یا فالو کردن اکانت هایی که پست های مربوط به یک تگ خاص را لایک کرده اند که توسط همین الگوریتم شما می توانید تبلیغات بسیار هدفمندی را انجام دهید!

۲- وب سایت تبلیغاتی اجرانو :

وب سایت اجرانو یک وب سایت تبلیغاتی مانند دیوار و سایر وب سایت های آگهی محور است این وب سایت هم مانند وب سایت اینستاگرام بات بر پایه فریم ورک Fuel Php می باشد!

در این وب سایت امکان واریز وجه آنلاین توسط بانک پاسارگاد پیاده سازی شده است و البته امکان واریز کارت به کارت از جانب مشتری و تایید آن در پنل مدیریت وب سایت نیز وجود دارد! امکان مدیریت قالب ، صفحه بندی، دسته بندی آگهی ها، مدیریت تبلیغات و غیره هم در این وب سایت لحاظ شده است!

Fuel Php وب سایت های

طراحی سایت  توسط فریم ورک Fuel Php در شرکت طراحی سایت رسا دیتا انجام می پذیرد! اگر به دنبال طراحی وب سایتی با این فریم ورک خاص هستید کارشناسان شرکت رسا دیتا در خدمت شما هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.