آموزش django

وب سایت های طراحی شده با django

وب سایت های طراحی شده با django

همانطور که می دانید جانگو django یکی از فریم ورک های بسیار پرکاربرد در طراحی سایت می باشد فرم ورک django تحت پایتون نوشته شده است به این دلیل می توان این فریم ورک را یک فریم ورک همه کاره بسیار آسان و کارآمد نامید!

اگر شما برنامه نویس پایتون باشید و یا با این زبان آشنایی متوسطی داشته باشید به عقیده من یکی از بهترین انتخاب هایی که بتوانید به برنامه نویسی وب سایت بپردازید django framework است در این مسئله شک نکنید!

در این لیست سعی می کنیم بهترین وب سایت هایی که با فریم ورک جانگو django برنامه نویسی شده است را لیست بکنیم!

۱-وب سایت ارتباطی دیسکوث disqus

وب سایت دیسکوث که متاسفانه در ایران فیلتر می باشد یکی از پرکاربردترین وب سایت های ارتباط جمعی می باشد همانگونه که ذکر شد این وب سایت با فریم ورک جانگو django برنامه نویسی شده است.

طراحی سایت با جانگو

۲- وب سایت پینترست pinterest

همانطور که می دانید وب سایت پینترست یکی از معروفترین و محبوبترین وب سایت های به اشتراک گذاری عکس است

طراحی وب سایت با جانگو

۳-وب سایت اینستاگرام instagram

برای نمایش قدرت یک فریم ورک فکر نمی کنم نمونه طراحی شده بهتر از اینستاگرام را بتوان نام برد البته همانطور که می دانید اینستاگرام دارای بخش های مختلفی است ولی قبل از خرید اینستاگرام توسط فیسبوک به نقل از وب سایت مرجع این وب سایت به صورت کامل توسط django برنامه نویسی شده بود البته با قرار گرفتن پینترست و اینستاگرام در این لیست می توان فهمید که کار django در پردازش تصویر و طراحی انواع ارتباطات بسیار کارآمد است.

اینستاگرام با چه زبانی طراحی و برنامه نویسی شده است

۴-وب سایت ماهالو mahalo

این وب سایت هم مانند چند نمونه دیگر متاسفانه در ایران فیلتر شده است البته کار جانگو در جذب فیلتر هم بسیار خودب است 🙂

وب سایت ماهالو یک وب سایت کاربر محور و محتوا بیس است که شما در این وب سایت عضو شده و در مورد اموری که بلد هستید تاپیک ایجاد می کنید و از اطلاعات دیگران هم استفاده می کنید البته به صورت کلی ذکر شده و کلی امکانات داره این وب سایت و دیدنش اصلا خالی از لطف نیست فکر کنم دلیل فیلتر شدن این وب سایت به غیر از اینکه با جانگو برنامه نویسی شده این مسئله باشه که شما هر چیزی رو می تونید در این سایت بیاموزید!

djangoبرنامه نویسی

۵- وب سایت چیس chess

وب سایت چیس وابسته به فدراسیون شطرنج بوده و یکی از وب سایت هایی است که می توان هوش مصنوعی و طراحی پیچیده را در آن دید که اگر چندین ساعت هم به چگونگی برنامه نویسی تحت وب سایت وب سایت فکر کنید باز هم کمه!:)

طراحی وب سایت chess

۶- وب سایت ناسا NASA

اینکه یکی از حساسترین مراکز تحقیقاتی دنیا وب سایت خود را تحت فریم ورک django برنامه نویسی کرده است خود گویای همه چیز از امنیت تا انعطاف پذیری می باشد!

وب سایت ناسا با جانگو django

امیداورم از خوندن این مطلب لذت برده باشد این لیست خیلی طول و دراز بود و سعی شد به صورت گلچین وب سایت ها قرار داده بشن!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.