بک آپ اینترنتی

وب سایت برتر ارائه فضای اینترنتی

وب سایت برتر ارائه  فضای اینترنتی

منظور ما از فضای اینترنتی چیست؟

فضایی است که به صورت رایگان و یا پولی در اختیار فردی قرار میگیرد و فرد مورد نظر ما بک آپ ها و فایل های ضروری خود را در آن فضا قرار می دهد!

چرا باید از فضای اینترنتی استفاده کنیم؟

تا حالا برای شما اتفاق افتاده است که برای کار اداری و یا موارد دیگر به جایی مراجعه کنید و بعد متوجه شوید که کپی مدارک خودتون رو نبردید؟

در این مواقع یک فضای اینترنتی امن که از تمام نقاط دنیا در دسترس است به شما کمک خواهد کرد که همیشه فایل های مورد نیاز خودتون رو به همراه داشته باشید و کافیه که تنها یکبار از مدارک خودتون اسکن بگیرید و در این فضا قرار بدید و یا فایل های مورد نیاز و حیاتی خودتون رو در این فضا کپی کنید!

من به شخصه همیشه بک آپ سیستم عامل خودم رو در فضای اینترنتی نگه می دارم و این کار کمکم می کنه که هر وقت سیستم عامل من مشکل پیدا کرد به طوری که اصلا نشه وارد سیستم عامل شد خیلی راحت می تونم سیستم عاملی رو با کانفیگ های اعمال شده خودم به روز سالمش برگردونم!

معرفی وب سایت سیمفورم :

 معرفی وب سایت symform

همانطور که در شکل هم می بینید این وب سایت فضای ده گیگابایت رو به صورت رایگان در اختیار شما قرار می ده که این فضا برای کلیه فعالیت های شما کافی خواهد بود!

یکی از برتری های این وب سایت وجود نرم افزار انتقال دهنده فایل خودکار می باشد به طوری که شما می توانید نرم افزار مورد نظر سیمفورم رو بر روی لینوکس ، ویندوز، مک و اندروید نصب کنید و جریان اینجا جالبتر می شه که شما می تونید یک اکانت رو با چندین سیستم هماهنگ کنید یعنی اینکه شما یک اکانت سیمفوم دارید و اونرو بر روی موبایلتون ، تبلت خودتون و کامپیوتر و لپ تاپ شخصیتون وصل می کنید و این نرم افزار فایل هایی رو که می خواید به یک اکانت میریزه و این یعنی فوق العاده!

طرز کار این وب سایت هم خیلی ساده است! ابتدا نرم افزارش رو دانلود می کنید و پس از نصب از طریق نرم افزار یک اکانت می سازید!

یک پوشه برای شما باز می کنه که هرچی رو درون اون پوشه ذخیره کنید به صورت اتوماتیک به اکانت شما ارسال می کنه!

اگه بخواید همین اکانت رو به موبایل و یا سیستم دیگه متصل کنید پس از دریافت نرم افزار متناسب با سیستم عامل خودتون به نصب برنامه می رید و در هنگام نصب I have an accont رو می زنید و اطلاعات اکانت قبلیتون رو وارد می کنید به همین راحتی!

آدرس سایت : http://symform.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.