طراحی سایت django

طراحی سایت با پایتون

طراحی سایت با پایتون

قدرت طراحی سایت با پایتون را دست کم نگیرید!پایتون یک زبان همه کاره برای برنامه نویسی است! بهتر است بدانید که موتور خزنده گوگل که عامل برتری آن نسبت به رقیبان است با زبان پایتون نوشته شده است! در طراحی سایت با پایتون می توان به صورت مستقیم از پایتون استفاده کرد! بیشتر سرورهای لینوکسی به صورت پیش فرض کدهای پایتون را کامپایل می کنند و شما دیگر نیازی به استفاده از تکنولوژي های دیگر ندارید!

فریم ورک طراحی سایت پایتون :

طراحی سایت با دی جانگو

Django یک فریم ورک طراحی سایت می باشد که با زبان برنامه نویسی پایتون نوشته شده است Django دارای توابع بی شمار و کتابخانه های کمکی بسیاری است که شما را در راه طراحی یک وب سایت بسیار پیشرفته یاری خواهند کرد!

برای مثال وقتی می خواهید یک ایمیل را به کاربرتان ارسال کنید کافی است که یک تابع را فراخوانی کنید تا کل کل مراحل ارسال ایمیل را خودش انجام دهد!

یکی از ویژگی های خیلی عالیDjango قابلیت mvc بودن آن است یعنی از برنامه نویسی سه لایه به صورت ام وی سی پشتیبانی می کند این ویژگی امکان کار گروهی در یک پروژه بسیار بزرگ را برای گروه طراحی سایت شما فراهم خواهد کرد!

در کشور ما متاسفانه هنوز فریم ورک Django مقبولیت چندانی پیدا نکرده است در صورتی که از لحاظ کارایی از بیشتر فریم ورک های پی اچ پی بهتر است و حتی دارای امنیت کدی بسیار زیاد است!

هزینه های پروژه های طراحی سایت با Django :

django reset فریم ورک

برای محاسبه هزینه تقریبی طراحی سایت در جانگو باید ابتدا این مسئله را یادآور شویم که اگر پروژه دریافتی شما در سطحی پایینی است به هیچ وجه استفاده از Django به شما پیشنهاد نمی شود یعنی پروژه هایی که زیر دو میلیون قیمت دارند را اصلا نباید با این فریم ورک طراحی کرد شما خیلی راحت می توانید با سی ام اس هایی مانند وردپرس و جوملا که قابلیت الصاق برنامه های شما را به عنوان پلاگین و ماژول دارند پروژه های مشتری را به صورت سفارشی سازی شده تحویل دهید!

طراحی سایت با پایتون

پس طراحی سایت با فریم وردک جانگو نباید کمتر از ۳ میلیون قیمت داشته باشد و همیشه در سفارش طراحی سایت به این موضوع توجه کنید که آیا می توانید پروژه کارفرما را با راه های راحت تر دیگر پیاده سازی کنید! اگر پیاده سازی امکانپذیر نبود به فکرDjango باشید!

همیشه به دنبال راحتترین راه باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.