امنیت وردپرس

تغییر آدرس ورود به پنل کاربری در وردپرس

همانگونه که میدانید یکی از راه های هک وردپرس راه امتهان کردن یوزر و پسورد های متفاوت با نرم افزار های خاص این کار است. ما چگونه می توانیم جلوی این گونه هک ها را بگیریم ؟

ما با تغییر آدرس ورود به پنل کاربری در وردپرس میتوانیم جلوی این گونه هک ها را بگیریم اما چلونه آدرس ورود به پنل کاربری در وردپرس را تغییر دهیم؟

امنیت وردپرس

راه های زیادی برای انجام این کار است اما از همه راحت تر و مطمئن تر استفاده از افزونه ها است . من در اینجا به شما دو افزونه معرفی می کنم که به کمک یکی آدرس ورود به پنل کاربری را تغییر دهید و به کمک یکی دیگر تعداد دفعات تلاش برای ورود. منظور از تعداد دفعات تلاش برای ورود، تعداد دفعات وارد کردن یوزر یا پسورد اشتباه است که پس از وارد کردن یوزر یا پسورد اشتباه به تعداد دفعاتی که شما تنظیم می کنید، IP فرد مورد نظر بلوک میکند یا با تنظیم شما فرد بعد از مدت زمان مشخص شده باز می تواند رمز را وارد کند.

افزونه اول Lockdown WordPress Admin است که به کمک این افزونه شما میتوانید آدرس ورود به پنل کاربری در وردپرس را به هر آدرسی که دوست دارید تغییر دهید.

در قسمت مشخص شده در عکس زیر آدرس دلخواه خود باید بنویسید. ما در این عکس داخل کادر rasa-data را تایپ کردیم یعنی باید بعد از سیو کردن افزونه هر گاه خواستیم وارد پنل مدیریتی شویم باید به جای آدرس www.rasadata.ir/wp-admin آدرس www.rasadata.ir/rasa-data را تایپ کنیم

افزونه امنیت وردپرس

افزونه دیگری که میخواهم معرفی کنم افزونه Login LockDown Options است که شما می توانید با استفاده از این افزونه تعداد دفعات ورود را محدود کنید.

 

1) تعداد دفعات اشتباه وارد کردن رمز

2) زمانی که باید فردی که روز را اشتباه وارد کرده منتظر بماند تا بتواند دباره رمز را وارد کند.

3) زمانی که باید فردی که روز را اشتباه وارد کرده منتظر بماند تا IP فرد برای وب سایت باز شود.

4) آیا با اشتباه وارد کردن نام کاربری هم قفل شود>

5) شما با فعال کردن این گزینه دیگر پیغام رمز ورود اشتباه است نمایش داده نمیشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.